Zličín - Mekka nakupování v Praze: Objevte poklady Metropole Zličín!

Metropole Zličín Obchody

Historie a popis nákupního centra Metropole Zličín

Metropole Zličín je moderní nákupní centrum nacházející se v pražské čtvrti Zličín. Otevřeno bylo v roce 2009 a od té doby se stalo oblíbeným místem pro nakupování, relaxaci a zábavu. Centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací a služeb pro celou rodinu. S rozlohou přes 50 000 metrů čtverečních patří Metropole Zličín mezi největší nákupní centra v Praze. Díky své strategické poloze poblíž dálnice D5 je snadno dostupné jak autem, tak i veřejnou dopravou.

Seznam obchodů a služeb dostupných v Metropoli Zličín

V nákupním centru Metropole Zličín najdete širokou škálu obchodů a služeb pro každého zákazníka. Mezi oblíbené obchody patří například H&M, C&A, Marks & Spencer, Datart nebo Billa. Pro milovníky módy zde jsou také obchody jako New Yorker, Reserved či Deichmann. Kromě oblečení a spotřební elektroniky můžete v Metropoli Zličín navštívit i parfumerie, drogerie, knihkupectví nebo květinářství. Pro relaxaci a odpočinek po nakupování si můžete zajít do kaváren nebo restaurací jako je Starbucks, KFC či Pizza Coloseum. Nákupní centrum rovněž nabízí služby jako banky, pošta, optika či cestovní agentura pro vaše pohodlí při nákupech.

Akce a slevy v nákupním centru

V nákupním centru Metropole Zličín se pravidelně konají různé akce a nabízejí se atraktivní slevy pro zákazníky. Každý týden můžete využít speciálních akcí jako jsou například slevy na oblečení, elektroniku nebo restaurace. Během vánočního období se zde koná tradiční vánoční trh s bohatým sortimentem dárků a vánoční atmosférou. Dále si můžete užít letní festivaly, módní přehlídky či gastronomické události. Sledujte webové stránky Metropole Zličín nebo sociální média pro aktuální informace o nadcházejících akcích a slevách!

Parkování a doprava k nákupnímu centru Metropole Zličín

Parkování u nákupního centra Metropole Zličín je pohodlné a bezstarostné díky velkému parkovišti s kapacitou pro více než 2000 vozidel. Navíc je možné využít i parkování zdarma po dobu prvních dvou hodin návštěvy. Pro zákazníky, kteří preferují veřejnou dopravu, je k dispozici autobusová zastávka přímo u vchodu do nákupního centra, stejně jako stanice metra linky B - Zličín v docházkové vzdálenosti. Díky těmto skvělým dopravním spojením je Metropole Zličín snadno dostupná pro zákazníky z celé Prahy i okolí.

Hodnocení zákazníků a recenze nákupního centra

Hodnocení zákazníků nákupního centra Metropole Zličín je velmi pozitivní. Návštěvníci oceňují širokou nabídku obchodů a služeb, příjemné prostředí a čistotu nákupního centra. Velkou výhodou je také dostatečný počet parkovacích míst a snadná dostupnost MHD. Zákazníci si rovněž chválí přátelský přístup personálu a rychlost obsluhy. Dle průzkumů patří Metropole Zličín k oblíbeným nákupním destinacím v Praze s vysokou spokojeností zákazníků.

Publikováno: 12. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Tomáš Křivánek

Tagy: metropole zličín obchody | nákupní centrum v praze