Futurum Brno: Nákupní ráj na dosah ruky

Futurum Brno

Široká nabídka obchodů

Futurum Brno se po rozsáhlé rekonstrukci stane nejen moderním nákupním centrem, ale také místem setkávání a trávení volného času. Jeho součástí bude široká škála obchodů, která uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Návštěvníci se mohou těšit na pestrou nabídku módních značek, obchodů s elektronikou, sportovním vybavením, hračkami a mnoho dalšího.

Kromě známých řetězců se ve Futuru Brno představí i menší lokální značky a butiky, které nabídnou originální a jedinečné produkty. Cílem je vytvořit pestrou a inspirativní směsici, která osloví široké spektrum zákazníků.

Pro rodiny s dětmi je připravena celá řada obchodů s dětským oblečením, hračkami a potřebami pro nejmenší. Rodiče tak na jednom místě najdou vše, co jejich ratolesti potřebují.

Futurum Brno si klade za cíl stát se místem, kde si každý najde to své. Široká nabídka obchodů v kombinaci s příjemným prostředím a doprovodnými službami zaručí, že se sem budou zákazníci rádi vracet.

Gastronomie pro každý vkus

Futurum Brno se pyšní širokou škálou gastronomických zážitků, které uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Ať už toužíte po rychlém obědě, romantické večeři nebo jen po šálku kávy s přáteli, v našem obchodním centru si zaručeně vyberete.

Pro milovníky tradiční české kuchyně je tu připravena restaurace s nabídkou klasických jídel jako svíčková na smetaně, vepřo knedlo zelo nebo smažený sýr. Chybět nesmí ani poctivé pivo z lokálních pivovarů.

Pokud dáváte přednost mezinárodní kuchyni, potěší vás pestrá nabídka restaurací s italskou, asijskou, mexickou nebo americkou kuchyní. Pizza, sushi, burgery, těstoviny - to vše a mnohem více na vás čeká v moderním prostředí s příjemnou atmosférou.

Pro ty, kteří spěchají, je v obchodním centru k dispozici několik bister a fast foodů s rychlou obsluhou a širokým výběrem hotových jídel, salátů, baget a sendvičů.

A co by to bylo za nákupní centrum bez kavárny? Vychutnejte si šálek lahodné kávy, čaje nebo domácího dezertu v příjemném prostředí kaváren s výhledem na ruch obchodního centra.

Věříme, že si z bohaté gastronomické nabídky Futurum Brno vybere opravdu každý. Přijďte si pochutnat a užít si den plný nákupů a zábavy!

Zábava pro celou rodinu

Futurum Brno se pyšní nejen širokou nabídkou obchodů, ale také spoustou možností, jak si užít volný čas s celou rodinou. Ať už hledáte zábavu na odpoledne, víkendový program nebo místo pro oslavu narozenin, Futurum Brno má pro každého něco.

Pro nejmenší návštěvníky je tu dětský koutek plný hraček, skluzavek a prolézaček, kde se děti můžou vyřádit do sytosti. Zatímco si děti hrají, rodiče si můžou vychutnat šálek kávy v přilehlé kavárně a mít přitom své ratolesti stále na očích.

V obchodním centru se pravidelně konají také různé akce pro děti, jako jsou divadelní představení, kreativní dílny nebo interaktivní hry. O víkendech se tu často objevují maskoti a klauni, kteří baví děti i dospělé.

Pro starší děti a teenagery je tu k dispozici moderní multikino s nejnovějšími filmovými trháky a 3D projekcí. Adrenalin si pak můžou užít v herně plné virtuální reality, simulátorů a arkádových automatů.

Rodiny, které dávají přednost aktivnímu odpočinku, ocení fitness centrum s bazénem a wellness zónou. Po sportovním výkonu si pak můžou dopřát lahodný oběd nebo večeři v některé z mnoha restaurací s nabídkou jídel z celého světa.

Futurum Brno zkrátka není jen obyčejné obchodní centrum, ale místo, kde si užijete zábavu a strávíte příjemné chvíle s celou rodinou.

Snadná dostupnost a parkování

Futurum Brno je skvěle dostupné autem i městskou hromadnou dopravou. Pokud se chystáte do Futura autem, potěší vás velkokapacitní parkoviště s více než 1200 místy. Parkování je navíc zdarma, takže se nemusíte bát žádných dodatečných výdajů. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici speciální parkovací místa blízko vchodů do obchodního centra. A pokud preferujete MHD, stačí vystoupit na zastávce linky tramvaje číslo 12 nebo autobusu číslo 44, které vás dovezou přímo k Futuru.

Pravidelné akce a slevy

Futurum Brno je skvělé místo, kde si užijete nejen nákupy, ale i spoustu zábavy. Pravidelně pro vás chystáme akce a slevy, které vám zpříjemní den a ušetří peníze. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, ať vám nic neunikne!

Každý měsíc pro vás máme připravené speciální akce a slevy v obchodech napříč celým centrem. Potěšíme milovníky módy, elektroniky, sportovního vybavení i hraček pro děti. Nezapomínáme ani na gurmánské zážitky v našich restauracích a kavárnách.

Kromě slev a akcí v obchodech pořádáme také tematické akce pro celou rodinu. Děti se zabaví na tvořivých dílnách, divadelních představeních a soutěžích. Pro dospělé chystáme koncerty, módní přehlídky a další zajímavé akce. Nechybí ani tradiční sezónní akce, jako jsou veliká jarní slevová akce, vánoční trhy nebo program pro děti o letních prázdninách.

Věříme, že si u nás každý najde to své. Přijďte se pobavit a užít si den plný zážitků s celou rodinou. Těšíme se na vás!

Publikováno: 02. 07. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Tomáš Křivánek

Tagy: futurum brno | obchodní centrum